O nás

Přišlo to jako blesk z čistého nebe v jedné z nespočtu probdělých nocí. Patnáct let ve stejné práci, mírná frustrace, stres a obavy z toho, jak všechny ty úkoly v dalších dnech zase zvládnu. A do toho ten šílený covidový lockdown! Hlavou se mi honily tisíce otázek… a co ten malý raubíř vedle mě, co ho asi čeká…? A v tu chvíli mi to došlo! Potřebuji nový životní impuls, potřebuji zkusit novou výzvu!

A co že mi bude v následujících letech dávat největší smysl? No přece můj Davídek! Nemám větší přání, než aby byl šťastný, spokojený a aby mohl poznávat svět kolem sebe všemi možnými způsoby. V ten moment jsem se rozhodla, že se pustím do neznámých vod a zkusím si zařídit e-shop s dětskými knihami, hrami a produkty, které by měly pomáhat dětem v jejich rozvíjení a vzdělávání.

Věřím, že na webových stránkách MiBiDa najdete nápady na dárky, které neskončí jen v šuplíku pro okoukané hračky. Každou knihu, každou hru, každý hlavolam, jsme si s mým malým rošťákem sami prohlédli a vyzkoušeli, a naše dojmy a poznatky Vám přinášíme. Nechceme jen kopírovat popisy zboží dodávané výrobcem nebo nakladatelstvím, chceme vám produkty co nejvíce přiblížit a pomocí našich zkušeností usnadnit vaše rozhodování. Snad se nám to podaří…

Mirka Bittová a Davídek

Sledovat nás můžete také na Facebooku, ať vám neutečou žádné novinky … těšíme se na Vás.